درباره ما  |  ارتباط با ما  |  RSS  |  آرشیو  |  1399-04-26  |  2020-07-16  |  بروز شده در: 1399/04/25 - 14:37:5 FA | AR | EN
ورود ناوشکن آمریکایی به دریای جنوبی چین            گفت‌وگوی تلفنی ترامپ و اردوغان درباره لیبی            تظاهرات هزاران اسرائیلی در قدس و تل‌آویو با درخواست استعفای نتانیاهو            مری ترامپ خطاب به رئیس جمهور آمریکا: استعفا دهید!            کابوس جدیدی به نام طاعون خیارکی!            عقب‌نشینی دولت آمریکا از تصمیم خود برای لغو روادید دانشجویان خارجی            آخرین آمار جهانی کرونا/ ابتلای ۱۳.۴ میلیون نفر در جهان +جدول آخرین تغییرات            ترامپ: قوانین مجازات چین را امضا کردم/ بهداشت جهانی عروسک خیمه‌شب‌بازی چین است            کارگران خارجی امارات و همه‌گیری کرونا؛ در برزخ ماندن، رفتن و بازگشتن            ناو آمریکایی همچنان در آتش می‌سوزد/ کارشناسان آمریکایی: شانس نجات این ناو کم است            جو بایدن: مسئولیتی درباره بازگشت طالبان به قدرت نخواهم داشت            ناتو: دولت افغانستان درباره ادامه حضور ناتو تصمیم می‌گیرد            افزایش تلفات در پی بالا گرفتن تنش مرزی میان آذربایجان و ارمنستان             گزارش تحقیقی ای‌بی‌سی: نیروهای ویژه استرالیا ده غیرنظامی را در ۲۰۱۲ در قندهار تیرباران کردند            برگزاری جشن‌های روز ملی فرانسه با تقدیر از قهرمانان مبارزه با کرونا            


تاریخ نشر: 1392/5/26 - 10:01:33
تعداد بازدید: 970
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

پاسخ مقاومت به انفجارهای لبنان/ نیروهای حزب‌ا... در سوریه ۲ برابر می‌شوند
پاسخ مقاومت به انفجارهای لبنان/ نیروهای حزب‌ا... در سوریه ۲ برابر می‌شوند

دبیرکل حزب‌ا... لبنان عامل اقدامات تروریستی اخیر در لبنان را گروهک‌های تکفیری دانست و گفت: اگر نبرد با تروریست‌ها ایجاب کند خود من و همه حزب‌ا... به سوریه برویم، برای حمایت از مردم سوریه، لبنان، فلسطین، قدس و قضیه اساسی مقاومت به سوریه خواهیم رفت.

به گزارش انصار به نقل از خبرگزاری فارس،  ‌سید حسن نصرا... دبیرکل حزب‌ا... لبنان در سخنرانی خود در مراسم پیروزی بر دشمن صهیونیستی در جنگ 33 روزه که در منطقه مرزی عینا الشعب برگزار شد، گفت: در ابتدا برای شهدای مظلوم که در انفجار تروریستی در ضاحیه جان خود را از دست دادند، طلب رحمت داریم و برای زخمی‌های این حمله تروریستی بزرگ و خطرناک آرزوی شفای عاجل می‌کنیم و به خانواده‌های شهدا و همه کسانی که آسیب جسمی، روحی و روانی و مادی دیدند، تسلیت می‌گوئیم و به صبر مردم و اهالی ضاحیه و تحمل مسئولیت آنها و نیز آگاهی و رفتار منضبط و متمدن آنها احترام می‌گذاریم.

وی که سخنانش از شبکه المنار به طور مستقیم پخش می‌شد، گفت: از همه کسانی که این حادثه دردناک را محکوم کردند، قدردانی می‌کنیم و ضروری است که سکوت کشورهایی که سکوت اختیار کردند، محکوم کنیم و روزهای آینده حمایت آنها از تروریسم، قتل و جنایتی که در منطقه رخ می‌دهد، فاش خواهد کرد.

پیروزی در جنگ لبنان پایانی بر پروژه اسرائیل بزرگ بود

سیدحسن نصرا... در ادامه سخنرانی خود به مناسبت هفتمین سالگرد پیروزی در جنگ 33 روزه گفت: (عیتا) نماد روستایی است که ساکنان آن همانند تمامی ساکنان دیگر در اولین ساعات آتش بس به خانه‌های تخریب شده خود بازگشته و چادرهای خود را برپا کرده و در میان ویرانی‌ها زندگی کرده و بر باقی ماندن در سرزمینشان تاکید کردند و زندگی کریمانه‌ای که شهدا به آنها دادند را باز یافتند. عیتا شهر زیبا، وفادار و سرشناس همانند تمامی شهرهای وفادار و سرشناس دیگر است.

دبیرکل حزب‌ا... لبنان در ادامه گفت: پیروزی تاریخی شما در جنگ تموز[33 روزه] (پایانی خاموش) بر پروژه اسرائیل بزرگ بود، چون اسرائیلی که توانایی باقی ماندن در لبنانی که یک کشور عربی ضعیف است را ندارد نمی‌تواند دولت خود از نیل تا فرات را برپا کند. پیروزی در جنگ سال 2006 پایانی خاموش بر پروژه دولت بزرگ اسرائیل بود که می‌خواست از طریق آن خود را دولتی قدرتمند قلمداد کند که تصمیماتش را بر کل منطقه و ایران تحمیل کند و قدرتی ترسناک و هراس‌انگیز باشد و این در جنگ سال 2006 نابود شد.

وی در ادامه گفت: شما امروز ثابت کردید که این طرح سرنگون شد. اسرائیل از جنگ تموز در حالی خارج شد که سران و مردمش اعتراف کردند که شکست خورده و ضعیف هستند و همچنان به مداوای جراحات خود تا به امروز می‌پردازند.

سیدحسن نصرا... تاکید کرد: این پیروزی روشن کرد که مقاومت سازماندهی شده ملی که از ملت حاصل شده قادر است که قدرت دفاع واقعی را در زمانی که کشور امکانات و فناوری که دشمن داشته را ندارد نشان دهد و دلیل این موضوع همان چیزی است که در جنگ تموز روی داد که این جنگ مدرسه کاملی را به وجود آورد که در آکادمی‌های جهان به مطالعه آن می‌پردازند.

دبیرکل حزب‌ا... لبنان تاکید کرد: امروز التزام خود را به این مدرسه و رویکرد مقاومت برای آزادی ما بقی سرزمین اشغال شده‌مان و دفاع از ملت، روستاها، سرزمین، آب‌ها و حق حاکمیتمان تاکید می‌کنیم.

در دفاع از مردم و سرزمینمان کوتاهی نخواهیم کرد

وی گفت: ایمان و اعتقاد قاطعی داریم که گرانبهاترین چیزی که لبنان هم اکنون آن را دارد و بهترین و قدرتمندترین چیزی که کشور دارای آن است (تعادل مذهبی) است که ارتش، ملت و مقاومت به آن اذعان دارد.

دبیرکل حزب‌ا... لبنان گفت: به دشمنان و دوستان می‌گویم که اینجا و در مرزها که بهتر از مناطق داخلی است باقی می‌مانیم. در اینجا می‌مانیم و خانه‌هایمان را در نوار مرزی می‌سازیم و از آب‌ها و رودهایمان محافظت می‌کنیم و اجازه نمی‌دهیم که از سوی دشمن دزدیده شود و دولت گاز و نفت لبنان را استخراج خواهد کرد و اسرائیلی‌ها نخواهند توانست که کاری بکنند.

سیدحسن نصرا... گفت: در دفاع از روستاها، سرزمین و مردممان کوتاهی نخواهیم کرد و به اسرائیلی‌ها می‌گویم که زمان گردشگری نظامی اسرائیلی‌ها در نوار مرزی با لبنان و داخل لبنان پایان یافت و هرگز باز نخواهد گشت.

وی ادامه داد: همانطور که چند روز پیش گفتم هرگز به هیچ یک از نظامیان اسرائیلی تحت هر عنوانی اجازه نخواهیم داد که حتی یک قدم داخل لبنان بگذارد و به آن بیحرمتی کند، سرزمینی که با خون شهدا پاک شده است.

دبیرکل حزب‌ا... لبنان گفت: مقاومت امروز و پس از گذشت 7 سال از پیروزی در جنگ تموز با وجود تمامی رویدادهایی که در این سال‌های سخت گذشت قدرتمندتر از هر زمان دیگر است و از هر زمان دیگری تجهیزات و توانایی بیشتری دارد.

اسرائیلی‌ها وقتی از مقاومت شکست میخوردند مردم را هدف قرار می‌دادند

دبیر کل حزب ا... لبنان در هفتمین سالروز جنگ 33 روزه تأکید کرد که هدف قرار گرفتن مردم و اهالی حومه بیروت، موضوع جدیدی نیست زیرا هنگامی که دشمن شکست میخورد مردم را هدف قرار میدهد حتی مردمی که با مقاومت نبوده‌اند و تاریخ جنگ با اسرائیل نشان میدهد که هنگامی که دشمن در زمینه نظامی دربرابر ما شکست می‌خورد با حمله به مردم با این مسئله به عنوان نقطه ضعف ما برخورد می‌کند. حمله به قانا و حومه بیروت و الشیاح و دیگر مکان‌ها در جنگ تموز همین مسئله را نشان میدهد.

سیدحسن نصرا... گفت: این مسئله برای ما افتخار آمیز است و نشان دهنده رابطه خوبی است که میان مردم و مقاومت وجود دارد؛ رابطه‌ای انسانی، اخلاقی، روحی و معنوی که نشان میدهد مردم و مقاومت یکی هستند.

وی افزود: این مقاومت هیچگاه مانند برخی مبارزان این روزها طوری رفتار نکرده که گویی از کشوری دیگر وارد لبنان شده باشد و به این ترتیب مقاومت در طول این سالها به غیر از حمایت مردم اقدامی نظامی نداشته است تا اینکه بر اساس تفاهم نامه نیسان تا حد زیادی ساز و کار حمایت از مردم ایجاد شد.

دبیر کل حزب ا... لبنان گفت: هنگامی که مقاومتی وجود دارد که مردم با آنها احساس همراهی میکنند و از درد آنها دردمند میشوند این مسئله هم می‌تواند نقطه قوت باشد و هم نقطه ضعف؛ اتفاقی که دیروز افتاد در واقع هدف قرار دادن مردم بود این اقدام عملیات ترور و یا هدف قرار دادن یکی از اعضا و یا پایگاه حزب ا... نبود بلکه کسی که دست به این کشتار زده بود میخواست تا جایی که امکان دارد به مردم ضرر وارد کند.

هدف از انفجار الرویس کشتار حداکثری مردم بی‌گناه بود

سیدحسن نصرا... گفت: انفجار بمب 100 کیلوگرمی در این محل به خصوص مانند انفجار بئر العبد نشان می‌دهد هدف از این اقدام کشتن مردم بوده است. این کشتار در ادامه نبرد طولانی که در طول 10 سال گذشته جریان داشته صورت گرفته و این اقدام بخشی از ابزار و روش‌های این نبرد است زیرا تا زمانی که گروهی وجود دارد که مقاومت می‌کند و از تسلیم شدن به خواسته صهیونیسم و امریکا خودداری می‌کند طبیعی است که باید با چنین حملاتی روبرو شود و مناطقی که از این مقاومت حمایت میکنند درامان نخواهند بود.

وی افزود: دولت مسئول است که در کنار آسیب دیدگان باشد و ما نیز در کنار آنها خواهیم بود اما باید آماده باشیم تا با اتفاقاتی که در آینده صورت خواهد گرفت، مقابله کنیم زیرا این یک حلقه است که ادامه پیدا خواهد کرد.

حزب‌ا... هیچ اقدام شتابزده‌ای در مورد ترورهای اخیر انجام نداد

دبیرکل حزب‌ا... لبنان در سخنرانی خود در مراسم پیروزی بر دشمن صهیونیستی در جنگ 33 روزه که در منطقه مرزی عیتا الشعب، تاکید کرد که در هفته‌های اخیر موشک‌هایی به منطقه بعلبک و اطراف آن شلیک شده و گفته شده گروه‌های سوری مسلح هستند که این موشک‌ها را شلیک میکنند. مسایل دیگری نیز رخ داده و انفجارهایی نیز در هرمل روی داد که شهروندان را و تعدادی از عناصر ارتش را زخمی کرد، در مجدل عنجر نیز انفجارهایی روی داده و موشک‌هایی نیز به ضاحیه شلیک شد و در نهایت انفجارهای بئر العبد و پرتاب موشک به سمت الیزره را داشتیم و دیروز نیز انفجار تروریستی الرویس روی داد.

 

وی با اشاره به اینکه تاکنون 7 الی 9 انفجار مراکز حزب ا... و عناصر آن را هدف قرار داده، تاکید کرد که حزب‌ا... هیچ اقدام شتابزده‌ای نسبت به این انفجارها از خود نشان نداده و این باید مایه هوشیاری و بصیرت مردم باشد.

نصرا... ادامه داد: هیچ کس را در زمینه این انفجارها متهم نمی‌کنیم،‌ البته اتهاماتی نیز در این مورد صادر شد و برخی محافل لبنانی مدعی شدند که حزب ا... خود انفجار بئر العبد را ترتیب داده تا اوضاع کشور به نفع خود برگرداند، آیا بیشتر از این می‌شود ظلم و افترا بست، اینها اینگونه رفتار می‌کنند اما حزب‌ا... اینطور برخورد نمی‌کند.

فرضیه‌های نصرا... از عاملان اقدامات تروریستی لبنان

وی با اشاره به اینکه دستگاه‌های امنیتی و بویژه اطلاعات در این پرونده‌ها تحقیقات را ادامه می‌دهند، گفت: ما نیز فرضیه‌هایی را تعریف کرده‌ایم و به دنبال شاخص‌هایی برای این احتمال هستیم، البته هنوز اطلاعات زیادی نداریم، اما لیست ما ادامه دارد.

نصرا... تاکید کرد: فرضیه دومی نیز وجود دارد و آن دست داشتن گروه‌های تروریستی است که حتی قبل از زمان ورود حزب‌ا... لبنان به شهر القصیر جنگ علیه این حزب را اعلام کرده بودند،‌ در این رابطه نیز بررسی‌ها انجام می‌شود.

وی به فرضیه سومی نیز در این میان اشاره کرده و گفت ممکن است گروهی وارد خط درگیری‌ها شده باشد تا بخواهند وارد خط تحریک حزب ا... با اسرائیل یا ایجاد فتنه داخلی یا درگیری‌های طایفه‌ای در لبنان شوند. البته ما در اتهام زنی به کسی شتابزده عمل نمی کنیم، اما با گذشت 30 روز از انفجار بئر العبد مدیریت اطلاعات افرادی را بازداشت کرده و ما نیز اطلاعات قطعی را به دست آورده‌ایم و به نتایجی رسیده‌ایم.

عاملان انفجارهای بئر العبد شناسایی شده اند

نصرا... ادامه داد که یکی از افراد بمب گذار در منطقه هرمل بازداشت شده و در اختیار اطلاعات ارتش قرار دارد و به نام بقیه افراد گروه اعتراف کرده است، وی همچنین به نام افرادی که چهار جوان لبنانی را در منطقه جرود به قتل رساندند نیز اعتراف کرده است.

کسانی که انفجار مجدل عنجر را انجام داده‌اند یا کسانی که به ضاحیه موشک پرتاب کرده اند،‌ مشخص شده‌اند، به احتمال 99.99صدم درصد کسانی که انفجار بئر العبد را نیز انجام داده‌اند، ‌مشخص شده‌اند.

وی ادامه داد که تحقیقات ثابت نکرده است که آنها جاسوس اسرائیل باشند، البته ممکن است در آینده این موضوع ثابت شود و من آن را رد نمی‌کنم، اما آنچه مشخص است، این است که آنها وابسته به گروه‌های تکفیری مشخصی هستند که نام آنها و نام حامیان آنها و مدیران آنها نیز موجود است.

وی تاکید کرد که برخی از این نام‌ها در بیانیه وزیر دفاع لبنان بود، برخی از آنها لبنانی، برخی سوری و برخی دیگر فلسطینی هستند.

انفجار دیروز بیروت کار گروه‌های تکفیری بود

نصرا... به انفجار دیروز نیز اشاره کرده و گفت که تمامی سرنخ‌ها نشان از آن دارد که این انفجار‌ها نیز از طریق همین گروه‌ها انجام شده است، منابع امنیتی اسامی و گروه‌های مشخصی را برای ما ارسال کرده است که خودروهای بمب گذاری شده را آماده میکرده‌اند تا آنها را به ضاحیه بفرستند، البته اقدامات ما در ضاحیه است، چرا که اطلاعات ما و مراکز رسمی نشان از آن دارد که برخی به دنبال ارسال خودروهای بمب گذاری بیشتر به ضاحیه هستند.

دبیر کل حزب‌ا... گفت: درباره انفجار دیروز در بیروت، تمامی نشانه‌ها و سرنخ‌ها به همان گروه‌ها اشاره دارد. حتی فرضیه فرد انتحاری نیز تحت بررسی است و نمی‌توانیم این فرضیه را رد کنیم اما درباره خودروی بمبگذاری شده با بیش از 100 کیلوگرم تردیدی وجود ندارد اما اینکه این اقدامی انتحاری باشد تحت بررسی است.

وی گفت: کسانی که اقدام دیروز را انجام دادند آموزش دیده بودند. نمی‌خواهم که قاطعانه بگویم که اقدامات روز گذشته را گروه‌های تکفیری انجام دادند اما احتمال زیاد همین است و قاطعانه این گروه‌ها نزد اسرائیل کار می‌کنند و تردیدی وجود ندارد که برخی از سازمان‌های جاسوسی در این عملیات مشارکت داشته‌اند.

سرویس‌های جاسوسی غربی از تکفیری‌ها برای منافعشان استفاده میکنند

وی ادامه داد که اطلاعات قوی در دست دارد که نشان می‌دهد در عراق این دستگاه‌های جاسوسی غربی و اسرائیلی و برخی دستگاه‌های منطقه‌ای هستند که قاتلان را در این کشور مدیریت می‌کنند.

وی تاکید کرد، من نمی‌خواهم قطعا بگویم، اما احتمال قوی این است که این گروه‌های تکفیری برای اسرائیل کار میکنند، ما تردید نداریم که برخی از دستگاه‌های جاسوسی منطقه و امریکا در این گروه‌ها نفوذ کرده‌اند و شک نداریم برخی از این دستگاه‌ها از این گروه‌ها در راستای منافع خود استفاده می‌کنند.

اگر دولت سهل انگاری کند خودمان عاملان ترورها را مجازات می‌کنیم

وی خطاب به تروریست‌ها نیز گفت اگر شما در نزد اسرائیلی‌ها کار می‌کنید، ما شما را میشناسیم و حتی در صورت سهل انگاری دولت نیز دست ما به شما خواهد رسید، ما جایگزین دولت نیستیم، اما در هر جایی که دولت مسئولیت‌های خود را بر عهده نگیرد، ما آن را انجام خواهیم داد؛ ‌اگر شما ادعا میکنید که از ملت سوریه دفاع می‌کنید و حزب‌ا... را مجازات می‌کنید، من به شما می‌گویم که شما گروه‌های تکفیری هستید که بیشترین جنایت‌ها را در سوریه انجام میدهید، شما روحانیون مسیحی را ربوده و می‌کشید، شما کودکان را می‌کشید و مساجد را ویران می‌کنید

(سیدحسن نصرا...) دبیرکل حزب‌ا... لبنان در ادامه سخنرانی خود به مناسبت هفتمین سالگرد پیروزی در جنگ 33 روزه درباره برخی ادعاها و اتهام‌هایی درباره جرائمی از سوی حزب ا... در سوریه گفت: این ادعاها کذب محض است زیرا ما در منطقه‌ای محدود در جنگ سوریه وارد عمل شدیم و در این اقدام نه کار یک زخمی را تمام کردیم و نه یک اسیر را کشتیم در حالی که کسانی که این اتهام را به ما میزنند خود در روز روشن اسرا را میکشند ما هنگامی که وارد نبردی میشویم با ارزشهای خود میجنگیم و چه بسا که بارها شهدای بیشتری را فدای حمایت از جان شهروندان کرده ایم.

انتقاد نصرا... از شبکه‌های الجزیره و العربیه

سید حسن نصرا... در ادامه با انتقاد شدید از عمکرد شبکه‌های العربیه و الجزیره قطر در پوشش اخبار و تحولات منطقه گفت: شبکه‌های الجزیره و العربیه در مورد پرونده سوریه علیه حزب ا...، ایران و عراق و سوریه با هم متحد شده اند اما در مورد شکافی که در مصر و تونس و ایجاد شده و در چند کشور عربی دیگر الجزیره از یک گروه حمایت می‌کند و العربیه از گروه دیگر، حرف چه کسی را باور می‌کنید چگونه گزارش‌های آنها درباره مصر و سوریه را باور می‌کنید؟

وی افزود: برخی رسانه‌های عربی در چند سال گذشته به جعل اخبار روی آورده است و جهان شهادت خواهد داد که حزب‌ا... فقط با گروه‌های تکفیری و جهادی مبارزه کرده است.

دبیر کل حزب ا... لبنان گفت: بار دیگر به قاتلان می‌گویم که شما از مردم سوریه حمایت نمی کنید و اگر فکر می‌کنید که با کشتن زنها و کودکان ما و نابود کردن خانه‌هایمان، ما را وادار خواهید کرد که از مواضع خود عقب نشینی کنیم سخت در اشتباهید؛ شما بهتر است به سابقه 30ساله ما با اسرائیل توجه کنید.

انفجارهای بیروت حمایت از دولت سوریه را تشدید خواهد کرد

وی افزود: یکی از پاسخ‌های ما به اقداماتی نظیر انفجار بیروت این خواهد بود که اگر یک هزار رزمنده در سوریه داریم آنها به دو هزار نفر خواهند رسید و اگر پنج هزار نیرو داشته باشیم؛آنها 10 هزار نفر خواهند شد زیرا شما محل اشتباهی را برای حمله انتخاب کرده اید اگر نبرد با تروریست‌ها ایجاب کند که خود من و همه حزب ا... به سوریه برویم برای حمایت از مردم سوریه، لبنان،فلسطین، قدس و مسئله مقاومت به سوریه خواهیم رفت.

وی افزود: هیچ کسی گمان نکند که اگر در جنگی علیه ما وارد شد میتواند تکلیف این نبرد را تعیین کند زیرا ما تکلیف نبرد و پایان آن را مشخص خواهیم کرد و همانگونه که در جنگ‌هایمان با اسرائیل همواره پیروز میدان بوده ایم به همگان میگویم که ما در نبردمان علیه تروریسم جهادی نیز پیروز خواهیم بود.

سیدحسن نصرا... تأکید کرد که این نبرد برای ما گران تمام خواهد شد اما تاوان آن از در خانه در انتظار دشمن ماندن تا بیایند و ما را مانند چهار پا سر ببرند کم هزینه‌تر است.

وی افزود: ما مانند هر نبردی برای دفاع از شرف و عزت و هستیمان از مرگ و خونریزی هراسی نداریم و ما صاحبان دیدگاه پیروزی خون بر شمشیر هستیم.

 

لینک مطلب: https://www.ansarpress.com/farsi/497


*
*

*نیز بخوانید

ورود ناوشکن آمریکایی به دریای جنوبی چین


گفت‌وگوی تلفنی ترامپ و اردوغان درباره لیبی


تظاهرات هزاران اسرائیلی در قدس و تل‌آویو با درخواست استعفای نتانیاهو


مری ترامپ خطاب به رئیس جمهور آمریکا: استعفا دهید!


عقب‌نشینی دولت آمریکا از تصمیم خود برای لغو روادید دانشجویان خارجی


ترامپ: قوانین مجازات چین را امضا کردم/ بهداشت جهانی عروسک خیمه‌شب‌بازی چین است


ناو آمریکایی همچنان در آتش می‌سوزد/ کارشناسان آمریکایی: شانس نجات این ناو کم است


افزایش تلفات در پی بالا گرفتن تنش مرزی میان آذربایجان و ارمنستان


برگزاری جشن‌های روز ملی فرانسه با تقدیر از قهرمانان مبارزه با کرونا


مناقشه ترکیه و اتحادیه اروپا؛ تهدید به اعمال تحریم علیه آنکارا جدی‌تر شد


شکایت ۱۷ ایالت آمریکا از فرمان دولت ترامپ علیه اقامت دانشجویان خارجی


گفتگوی تلفنی وزرای خارجه روسیه و آمریکا با محوریت افغانستان، لیبی و سوریه


حاشیه‌ای بر تصمیم خبرساز اردوغان


بایدن: ترامپ آمریکایی‌ها را شرمسار کرده است


چین شرکت آمریکایی لاکهید مارتین را تحریم کرد


سازمان ملل: ۷ کودک و ۲ زن در حمله هوایی به یمن کشته شدند


سفارش پنتاگون برای ساخت نخستین جنگنده های مدرن F-15EX با قابلیت حمل سلاح مافوق صوت


ترامپ: برخی شهر های آمریکا بدتر از افغانستان است


چین در اقدامی تلافی‌جویانه ۴ مقام آمریکایی منتقد «سرکوب اویغورها» را تحریم کرد


شعله‌ور شدن اعتراضات در پنسیلوانیا به‌دنبال اقدامات خشونت‌آمیز پلیس آمریکا


حملات پهپادی و موشکی گسترده ارتش یمن به پایگاه‌های نظامی و تأسیسات راهبردی عربستان در جیزان، نجران و عسیر


حمله نظامیان هندی به مسلمانان کشمیری ۴ کشته برجای گذاشت


سکوت ارتش آمریکا و عدم اعلام دلایل انفجار در ناوهواپیمابر این کشور


دلیل اولیه انفجار در کشتی هواپیمابر نیروی دریایی آمریکا/ 17 ملوان ارتش آمریکا زخمی شده اند


دو مامور اطلاعاتی پیشین فرانسه به جرم جاسوسی برای چین به زندان محکوم شدند

پربازدیدها
پربحث ها


اخبار تازه را در موبایل خود ببینید.

ansarpress.com/mنظرسنجی

به نظر شما با پذیرفتن خط دیورند و مرز فعلی بین افغانستان و پاکستان توسط افغانستان، صلح در افغانستان برقرار میشود؟

بله

خیر

معلومـ نیست

مشاهده نتایج


آخرین خبرها

رتبه‌ٔ مارشالی به‌گونه‌ٔ رسمی به عبدالرشید دوستم اعطا شد

ورود ناوشکن آمریکایی به دریای جنوبی چین

گفت‌وگوی تلفنی ترامپ و اردوغان درباره لیبی

تظاهرات هزاران اسرائیلی در قدس و تل‌آویو با درخواست استعفای نتانیاهو

مری ترامپ خطاب به رئیس جمهور آمریکا: استعفا دهید!

کابوس جدیدی به نام طاعون خیارکی!

عقب‌نشینی دولت آمریکا از تصمیم خود برای لغو روادید دانشجویان خارجی

آخرین آمار جهانی کرونا/ ابتلای ۱۳.۴ میلیون نفر در جهان +جدول آخرین تغییرات

ترامپ: قوانین مجازات چین را امضا کردم/ بهداشت جهانی عروسک خیمه‌شب‌بازی چین است

کارگران خارجی امارات و همه‌گیری کرونا؛ در برزخ ماندن، رفتن و بازگشتن

ناو آمریکایی همچنان در آتش می‌سوزد/ کارشناسان آمریکایی: شانس نجات این ناو کم است

جو بایدن: مسئولیتی درباره بازگشت طالبان به قدرت نخواهم داشت

ناتو: دولت افغانستان درباره ادامه حضور ناتو تصمیم می‌گیرد

افزایش تلفات در پی بالا گرفتن تنش مرزی میان آذربایجان و ارمنستان

گزارش تحقیقی ای‌بی‌سی: نیروهای ویژه استرالیا ده غیرنظامی را در ۲۰۱۲ در قندهار تیرباران کردند

برگزاری جشن‌های روز ملی فرانسه با تقدیر از قهرمانان مبارزه با کرونا

مناقشه ترکیه و اتحادیه اروپا؛ تهدید به اعمال تحریم علیه آنکارا جدی‌تر شد

فرانسه پرواز خطوط چین را محدود کرد؛ پکن: منافع اقتصادی دو کشور در خطر است

انتقال ویروس کرونا از رحم مادر به نوزاد در فرانسه تأیید شد

امنیت ملی به طالبان: انتقام حمله‌ی سمنگان را می‌گیریم

آیا امریکا در قاچاق مواد مخدر از افغانستان نقش دارد؟

شکایت ۱۷ ایالت آمریکا از فرمان دولت ترامپ علیه اقامت دانشجویان خارجی

گفتگوی تلفنی وزرای خارجه روسیه و آمریکا با محوریت افغانستان، لیبی و سوریه

حاشیه‌ای بر تصمیم خبرساز اردوغان

بایدن: ترامپ آمریکایی‌ها را شرمسار کرده است


خبرهای پزشکی


خبرگزاری انصار ©  |  درباره ما  |  ارتباط با ما  |  نسخه موبایل  |  پیوندها  |  طراحى و پشتيبانى توسط: شركت شبكه نگاه
استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع (لينك سايت) مجاز است.