درباره ما  |  ارتباط با ما  |  RSS  |  آرشیو  |  1399-07-30  |  2020-10-21  |  بروز شده در: 1399/07/30 - 10:51:2 FA | AR | EN
اف‌بی‌آی: ماجرای ایمیل‌های هانتر بایدن به روسیه مرتبط نیست            طرح دعوی علیه بن سلمان در آمریکا از سوی نامزد خاشقجی و یک گروه حقوق بشری            خوراکی‌هایی که نباید با معده خالی بخوریم            یک رکورد تاریخی برای مسی            اینفوگرافیک / آمار ویروس کرونا در جهان تا ۳۰ میزان/ مهر             کشته شدن 12 مرد و زن هنگام گرفتن ویزای پاکستان در شرق افغانستان             کشته شدن آمر امنیت فرماندهی پلیس تخار در نبرد با طالبان             آقای مکرون! بحران در سکولاریزم غرب است نه اسلام!            ایران، معدنی به وسعت ۱.۶ میلیون کیلومتر مربع             سیگار: ۱۹میلیارد دالر امریکا برای بازسازی افغانستان هدر رفته است            ازدواج اجباری یک دختر ۱۴ ساله با یک مرد کهن سال در قندهار            مسئولان امنیتی در کندهار از کشته شدن ۵۰ جنگجوی طالبان خبر دادند             عبدالله: ایران از روند صلح افغانستان حمایت می‌کند             هشدار محب از درگیری جنگ داخلی پس از خروج نیرو های امریکا            بازدید مارشال دوستم از خط نخست نبرد در فاریاب            


تاریخ نشر: 1393/7/14 - 08:55:51
تعداد بازدید: 1142
با دوستان خود به اشتراک بگذارید

برنامه‌های که عید را در کام ملت تلخ نمود!
برنامه‌های که عید را در کام ملت تلخ نمود!

نویسنده: جواد سروری

پخش برنامه‌های مضحک و صحنه‌های تعفن آور و نمایش اندام‌های نیمه برهنۀ دخترکان فریب خورده، حاصل چند روز عیدی بود که تعدادی از شبکه‌های تلویزیونی داخلی، اما نوکر و در خدمت بیگانگان و دشمنان فرهنگ و ارزشهای اسلامی به خورد مردم دادند.

اکنون فضای کشور ما را بوی تعفن پخش برنامه‌ها و سریال‌های مستهجن خارجی، و برنامه‌های مزخرف و ضد اسلامی و نمایش دخترکان فریب خورده با آرایش غلیظ و بیحجاب و حتی در بعضی مواقع به صورت نیمه برهنه، به گند کشیده است و باعث تنگی نفس‌های مردم با ایمان و با تقوا میشود.

عوامل فرهنگ غربی در کشور با برنامه‌های دیکته شده و برنامه ریزی شده سعی میکنند تا ذهن مردم مجاهد و شهید پرور افغانستان را از ارزشهای والای اسلامی خالی کنند و سعی آنها بر این است تا نسل آیندۀ این کشور به ویژه مادران آیندۀ افغانستان تهی از اخلاق اسلامی بار آمده تا آنها نتوانند مادرانی برای تربیت یک نسل متدین و با ایمان دیگر در جامعه افغانستان باشند.

فریب این عده از صاحبان رسانه و بعضی زنان توسط زرق و برق فرهنگ غربی در حالی است که فرهنگ ضد اسلامی غربی بر خلاف شعار‌هایش نه به دنبال حقوق زن، بلکه در جهت دور نمودن زنان جوامع اسلامی به خصوص زنان مسلمان افغانستان از هویت اسلامی شان میباشد.

برای درک این واقعیت و نوع نگاه غرب به زن نیازی به زحمت نیست، کافی است کلماتی نظیر women، woman، female  را در یکی از موتورهای جست و جو search فرمایید تا به عمق فاجعه پی ببرید.

کافی است سری به‌هالیوود بزنید تا متوجه شوید نگاه تمدن غربی به زن چیست که ما به دنبال آن میرویم، کافی است سری به آمار طلاق و بچه‌های بیسرپرست (بخوانید حرام زاده‌ها) و آمار بالای سقط جنین در دنیای غرب بیندازید تا به عمق فاجعه پی ببرید.

اگر روزگاری بیعفتی و بیحیایی و... ضد ارزش محسوب میشد، امروز زنانی تبدیل به سوپر استارهای غرب میشوند که بیمحابا تر، پرده‌های حیا و عفت را بدرند. امروز الگوی زنان غربی هرزه‌هایی هستند که تنها قیمت و مشتری‌های آنان افزون شده است. نمی توان بر این واقعیات خط بطلان کشید؛ وجود هزاران سایت پورنوگرافی، صدها شبکه ماهواره‌ای اروتیک محور و غیره نشان از بردگی نوین زن در غرب دارد. البته تمام هرزگی‌ها در غرب با یک کلام زیبا توجیه میشود، آزادی! اما تمام ماجرا بدین شکل نیست، زندگی غربی کاملاً منطبق بر روایت‌هالیوود نیست، زنان در غرب هنوز بر تمام داشته‌های خود چوب حراج نزده اند، از همین رو موج سوم فمینیسم معنا مییابد، موجی که برخلاف دو موج قبلی به دنبال باز پس گرفتن هویت زنان است.

البته باید پذیرفت که امروز هدف غرب، نه اروپا و امریکا بلکه کشورهای جهان سوم است و از همین رو حضور تعداد بالای رسانه‌های شیطانی در کشور ما و جوامع اسلامی دیگر معنا مییابد. اگر جوانان پرشور جهان سوم در لجنزار شهوات، مادیات ومواد مخدر دست پا نزنند، تبدیل به خطری بالقوه برای تهدید هژمونی غرب میشوند، جوان‌های آگاه از جنس شهید مسعود، شهید کاظمی، شهید داوود داود، شهید سیدخیلی و... بلای جان استعمار نوین هستند. مگر غرب، اندلس جهان اسلام را با همین شیوه فتح نکردند؟!

100سال است که فرهنگ غربی به پشتوانه پول و زور و سلاح و دیپلماسی، سعی میکند فرهنگ غربی را و اسلوب زندگی غربی را بر جوامع اسلامی در میان زنان تحمیل کند. 100سال تلاش شده است برای این که زن مسلمان را از هویت خود بیگانه کنند. تمام عوامل اثرگذاری و قدرت به کار رفته است: پول، تبلیغات، اسلحه، فریبنده‌های گوناگون مادی، استفاده از غرایز طبیعی جنسی انسان، همه این‌ها را استخدام کرده اند برای این که زن مسلمان را از هویت اسلامی خود دور کنند.

اما هویت زن اسلامی چیست که غرب را به هراس انداخته است؟

نگاه اسلام به جنس زن عزت بخش، کرامت بخش، رشدآفرین، استقلال دهنده به هویت و شخصیت زن و در تلاش برای حفظ گوهر ارزشمند زن است.

اسلام الگوی زن را فاطمه "س" میداند، فاطمه‌ای که سرشار از همه خوبی هاست. مریم و آسیه "س" را الگو میداند، الگوهایی که سرشار از عفاف، عقلانیت، مهر، محبت، وفا و... هستند.

البته غربی‌ها در طول دو سه قرن اخیر، بر روی همه اعمال خود نام‌های زیبا گذاشتند، بر روی همه آن‌ها نام‌های خوش ظاهر و فریبنده گذاشتند؛ نام آزادی طلبی، نام حقوق بشر، نام دموکراسی و امثال اینها. نام آزادی بر آنچه جهتگیری فرهنگ غربی نسبت به زنان است، یک نام دروغین است؛ این، آزادی نیست. اساس فرهنگ غرب این است که زن را به عنوان یک کالا، به عنوان یک وسیله تمتع برای مرد در جامعه عرضه بکند. نگاه اسلام به زن، نگاهی است عزت بخش، کرامت بخش، رشدآفرین، استقلال دهنده به هویت و شخصیت زن؛ این ادعای ماست. ما این ادعا را با محکمترین ادله میتوانیم اثبات کنیم.

به هر صورت تلویزیون‌های خصوصی زیر نظر وزارت فرهنگ فعالیت میکند و کنترول نشرات آنان و اجازۀ فعالیت و لغو فعالیت آنها به دوش وزارت فرهنگ میباشد، بعضی از آنها هیچ توجهی به ارزشهای دینی مردم مسلمان افغانستان نمی کنند. دختر مسلمانی که با لباس نیمه برهنه در تلویزیونها ظاهر میشود، اگر قبلاً یک نصفه حیائی هم داشت دیگر آن را هم بر اثر بیتوجهی‌ها از دست داده و حتی کلیپ‌های که از آوازخوانان پخش میگردد، که پخش آنها در ضدیت با شریعت اسلامی قرار دارد، روز به روز از پوشش آنان کاسته شده و رو به برهنه گرائی میرود. دخترکان هرزه‌ای که با این وضع پوشش و آرایش کرده در بعضی تلویزیونها ظاهر میشوند و به رقص و آوازخوانی میپردازند و تا با مردان هم صحبت میشوند دهنشان تا گوششان باز میشود، آیا بوی از مسلمانی برده اند؟ آن زنانی که هفت قلم آرایش میکنند و در اجتماع، محافل و مخصوصاً در تلویزیونها به عنوان گوینده ظاهر میشوند، آیا نمی دانند در مخالفت با پیامبر خدا جبهه میگیرند؟ باید بدانیم که با این اعمال ضد اسلامی قلب پیامبر خدا را به درد میآوریم.

راستی آیا این زنان و مردان صاحبان این عده از رسانه‌ها فکر نمی کنند این دنیای فانی چند صباحی است و میگذرد و قبری است و قیامتی و سوال و جوابی؟ آیا این دخترکان فریب خورده نمی دانند که تا جوان هستند در این گونه محافل به آنان اهمیت داده میشود اما به زودی با چین و چروک شدن و افتادن گرد پیری به صورت آنان، دورۀ شان ختم میشود و کالای دیگری (دختر جوانتری) و بازار دیگری به وجود میآید؟!

آنچه را بطور جان کلام میتوان گفت، وضعیت فرهنگی آشفته است، خیلی بیشتر از اینکه در این مقاله بگنجد؛ اما به هر صورت خواست جدی ما از جناب رئیس جمهور و پارلمان، رسیدگی جدی به عملکردهای وزارت اطلاعات و فرهنگ است.

لینک مطلب: https://www.ansarpress.com/farsi/2607


*
*

*نیز بخوانید

آمریکا در آستانه یک جنگ داخلی خونین: چرا انتقال قدرت مسالمت‌آمیز نخواهد بود؟


آقای مکرون! بحران در سکولاریزم غرب است نه اسلام!


تاجیکستان / اعلام پنجمین دوره ریاست جمهوری رحمان با انبوهی از مشکلات اقتصادی


ویژه نامه اربعین حسینی


ابتلای ترامپ به کرونا چه تأثیر بر مبارزات انتخاباتی آمریکا خواهد داشت؟


همه چیز درباره جنگ قره باغ؛ جمهوری آذربایجان و ارمنستان چه می‌خواهند؟


جای زنجیر شکنان استبداد خالی است


طالبان و پیچیدگی های تشکیل امارت


هند چگونه غذای ۱.۳ میلیارد نفر را تامین می‌کند؟


آوردن نفرت و تعصب از میدان جنگ بر میز مذاکره


جمهوری آذربایجان و ارمنستان روی خط آتش


نیویورکر: جنگ اصلی در آمریکا پس از انتخابات است


حکمتیار و مأموریت ناتمام فتنه و فرقه‌گرایی


اجلاس دوحه و صلحی که برقرار نخواهد شد!


شمسیه با کوشش سد سهمیه‌بندی دانش را شکست


ارگ، پارلمان و لویه جرگه محاصره شود؛ آیا حکمتیار به موضع تهاجمی برگشته؟


آیا همزمانی طرح آمریکا برای ترور اسد و طرح اسرائیل برای ترور نصرالله تصادفی است؟


چنگ زدن به طناب پوسیده عادی‌سازی؛ آل خلیفه تا خرخره در باتلاق اعتراضات


آمریکا چگونه از تروریسم برای هژمونی خود بهره گرفت؟


تأملاتی بر مراسم امضای قرارداد به اصطلاح صلح بین امارات و بحرین با اسرائیل


خیز آرام یوان برای به زیر کشیدن سلطه دلار


سی بی اس نیوز: پلیس آمریکا هر هفته یک شهروند سیاه پوست را به قتل می‌رساند


کاریکاتور توهین‌آمیز علیه پیامبر؛ آزادی بیان یا تروریسم فرهنگی؟


لغو تحریم تسلیحاتی قبرس؛ مهار ترکیه به قیمت میلیتاریزه شدن مدیترانه


آیا ویروس کرونا توطئه «دولت پنهان» برای نابودی جهان است؟

پربازدیدها
پربحث ها


اخبار تازه را در موبایل خود ببینید.

ansarpress.com/mنظرسنجی

به نظر شما با پذیرفتن خط دیورند و مرز فعلی بین افغانستان و پاکستان توسط افغانستان، صلح در افغانستان برقرار میشود؟

بله

خیر

معلومـ نیست

مشاهده نتایج


آخرین خبرها

آمریکا در آستانه یک جنگ داخلی خونین: چرا انتقال قدرت مسالمت‌آمیز نخواهد بود؟

اف‌بی‌آی: ماجرای ایمیل‌های هانتر بایدن به روسیه مرتبط نیست

طرح دعوی علیه بن سلمان در آمریکا از سوی نامزد خاشقجی و یک گروه حقوق بشری

خوراکی‌هایی که نباید با معده خالی بخوریم

یک رکورد تاریخی برای مسی

اینفوگرافیک / آمار ویروس کرونا در جهان تا ۳۰ میزان/ مهر

کشته شدن 12 مرد و زن هنگام گرفتن ویزای پاکستان در شرق افغانستان

کشته شدن آمر امنیت فرماندهی پلیس تخار در نبرد با طالبان

آقای مکرون! بحران در سکولاریزم غرب است نه اسلام!

ایران، معدنی به وسعت ۱.۶ میلیون کیلومتر مربع

سیگار: ۱۹میلیارد دالر امریکا برای بازسازی افغانستان هدر رفته است

ازدواج اجباری یک دختر ۱۴ ساله با یک مرد کهن سال در قندهار

مسئولان امنیتی در کندهار از کشته شدن ۵۰ جنگجوی طالبان خبر دادند

عبدالله: ایران از روند صلح افغانستان حمایت می‌کند

هشدار محب از درگیری جنگ داخلی پس از خروج نیرو های امریکا

بازدید مارشال دوستم از خط نخست نبرد در فاریاب

جنرال امریکایی: سیاست ترامپ در قبال افغانستان نادرست است

دفاع در فضا: ناتو می خواهد در رمشتاین یک مرکز فضایی بسازد

مسوول حملات انتحاری گروه داعش در ننگرهار بازداشت شد

نامزدوزیران روز چهارشنبه به مجلس نمایندگان افغانستان معرفی می‌شوند

واکنش امریکا به اظهارات طالبان مبنی بر نقض توافقنامه قطر

راکت پراکنی پاکستان بر کنر، 4 کشته و زخمی برجا گذاشت

خلیلزاد: کاهش خشونت‌ها موضوع اساسی در توافقنامه با طالبان بود

طرح 11 ماده‌ای صالح برای تامین امنیت شهر‌ کابل همگانی شد

اعزام گروه های جدید جنگجویان از سوریه به قره باغ


خبرهای پزشکی


خبرگزاری انصار ©  |  درباره ما  |  ارتباط با ما  |  نسخه موبایل  |  پیوندها  |  طراحى و پشتيبانى توسط: شركت شبكه نگاه
استفاده از مطالب اين سايت با ذكر منبع (لينك سايت) مجاز است.